Nová Zelená úsporám

Nová Zelená úsporám (NZU) již zakotvila mezi stavebníky v České republice a pomáhá investorům stavět kvalitnější domy.  Jsme rádi, že v roce 2014 jsme pomohli zákazníkům podat žádost o dotace převážně na pasivní domy v částce bez mála 6.000.000 Kč.

 

V roce 2015 se očekává opět otevření výzvy k podání žádostí o dotace z NZÚ a již nyní zpracováváme žádosti o dotace pro 3 nové pasivní domy. Na realizacích se podílíme jak ve formě zpracování žádosti a projektové dokumentace, tak i často samotnou realizací, kterou v naší oblasti dodávek rekuperace, vytápěcích  a energetických systémů  by měla provádět odborná firma. Zákazník často přivítá jednoho partnera, který mu ušetří čas, peníze a nervy při běhu dotačním systémem a samotnou realizací.

 

Jestliže uvažujete o stavbě pasivního domu či domu více zatepleného, neváhejte a informujte se u nás o možnosti získat dotaci z programu NZÚ. Po prvotním vyhodnocení Vašeho domu na základně zaslaných podkladů si sjednáme schůzku a vše detailně probereme. Na základě maxima informací si sami vyhodnotíte, zda se budete ucházet o přiznání dotace např. v případně pasivního domu ( 400.000 Kč + 35.000 Kč, nebo 550.000 Kč + 35.000 Kč) a pověříte nás vyřízením administrativní stránky věci. Naše služby Vás dle obtížnosti budou stát nad rámec úhrady z dotace do 20.000 Kč.

 

 

Více informací o dotacích naleznete na

www.novazelenausporam.cz


Máte zájem o podobnou realizaci?


Máte-li zájem poptat podobnou realizaci, kontaktujete nás pomocí formuláře níže,
e-mailem rezabek@tzbvysocina.cz, nebo na tel. +420 774 244 744.